Kum torbası nasıl asılır?

Boks yahut dövüş sanatları için kum torbasını garajda yahut bodrum katında asmak kolaydır çünkü oralarda genel olarak torbayı asabile...

 

Boks yahut dövüş sanatları için kum torbasını garajda yahut bodrum katında asmak kolaydır çünkü oralarda genel olarak torbayı asabileceğiniz kirişler olur. Eğer torbayı başka bir odanın tavanına asmak ister iseniz bunu yapmak zor olabilir. Evin içerisindeki bir odanın tavanına kum torbasını nasıl asacağınız tavanın yapısına göre değişir.

Kum torbasısın asılacak tarafını kalemle işaretlediğiniz yerlere doğru tutun ve asılacak iki deliği kalemle işaretleyin.

Kalemle işaretlediğiniz yerleri matkapla delin, sonra montaj desteğini deliklere doğru yerleştirin. Böylelikle montaj desteği tavana sabitlenmiş oldu.

Torbayı asmak istediğiniz yere bir merdiven koyun, merdiveni tırmanın ve çatıyı çivi detektörü ile tarayın. Çivi detektörü bir şey bulduğuna dair uyarı verirse, uyarı vermiş olduğu yeri kalemle işaretleyin. Asma tavanınız var ise, merdiveni tırmanın ve dikkatli tavanın bir panelini çıkartın ve tavan çivisine ulaşın.

Çantanın asma zincirlerini üzerindeki metal halkalara geçirin ve montaj desteğine tutturmak için merdiveni tırmanın.

 
 
 

Dilerseniz bir sonraki konumuz olan Stoper nasıl olunur? adlı yazıyı okuyabilirsiniz.

 
 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

 

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz?