Siyah pantolon nasıl giyilir?

Erkekler için de siyah pantolonun kombini gayet kolay ve kullanışlıdır. Hem iş yerinde aynı zamanda arkadaş buluşmalarında giydikleri...

 

Her kadının dolabında kesinlikle hayat kurtarıcı bir parça bulunmaktadır. Siyah pantolonlar da bunlardan biridir çünkü siyah pantolonunuzu hem şık hem spor tarza büründürebilirsiniz. İster spor ayakkabıyla ister topuklu ayakkabıyla kombinleyebilirsiniz. Siyah pantolonların çokca formu vardır. Her birini değişik tarzda kullanabilirsiniz.

Erkekler için de siyah pantolonun kombini gayet kolay ve kullanışlıdır. Hem iş yerinde aynı zamanda arkadaş buluşmalarında giydikleri ve doğru kombinledikleri siyah pantolonlar hayli tarz görünecektir.

Erkekler İçin Siyah Pantolon

Erkekler için kombinlenmesi en kolay parçalardan biridir. Günlük yaşamlarında kazaklar ve t-shirtler ile spor kombinler yapabilecekleri gibi iş ortamında şıklığı yakalamak için klasik siyah pantolon-gömlek kombinleriyle hayli iyi bir görüntü yakalayabileceklerdir.

Kadınlar İçin Siyah Pantolon

Eğer ispanyol paça siyah bir pantolona sahip iseniz, pantolonunuzun boyunuzu kesmemesi için topuklu bir ayakkabıyla kombinlemelisiniz. Üzerine giyeceğiniz beyaz saten bir gömlek ve şık bir kolye ile ofis şıklığını yakalayabilirsiniz.

Dar paça (skinny) pantolona sahipseniz salaş bir t-shirt ve spor ayakkabıyla spor bir tarz elde edebilirsiniz. Benzer halde kot gömleklerinizle de bu tarzı yakalayabilirsiniz. Kış mevsimindeki aylarda örgü kazaklar ve botlarla kombinlediğiniz siyah pantolonunuz hayli havalı görünecektir.

 

Kumaş formunda bir siyah pantolonunuz var ise yine saten gömlekleriniz ve şık stilettolarınızla ofis şıklığını yakalayabilir, resmi ortamlarda kolayca bu kombini kullanabilirsiniz. Eğer değişik tarza sahip olmak istiyor iseniz kumaş pantolonlarınızı kazaklar ve spor ayakkabılar ile kombinleyebilir; üstünüze aldığınız kaşe montunuzla hayli havalı görünebilirsiniz.

 
 
 

İsterseniz bir sonraki konumuz olan Ütüleme lazer nasıl yapılır? adlı yazıyı okuyabilirsiniz.

 
 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

 

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz?