Yeni ev hediyesi ne alınır?

Hediyeniz kocaman süslü kutularda olmak zorunda değil. Ev sahiplerinin hayat tarzlarına münasip etkinlik biletleri, ev dekorasyonu iç...

 

Hediye almak da vermek de keyiflidir. Özel olarak işinize yarayan ve kullanılabilir olan hediye almak ise daha güzeldir! Yeni ev için hediye alır iken kendi zevklerinizden çok hediye alacağınız kişinin ihtiyaçlarını düşünerek seçim yapmalısınız. Standart hediyelerden tercih yapabilirsiniz. Lakin sürekli için daha ideal ve kişiselleştirilmiş başka bir hediye seçeneği olduğunu unutmayın. İyi bir hediyenin vermiş olduğu his nerdeyse kalıcıdır ve sizi bir tebessümle hatırlatır.

Hediyeniz kocaman süslü kutularda olmak zorunda değil. Ev sahiplerinin hayat tarzlarına münasip etkinlik biletleri, ev dekorasyonu için hediye çekleri de memnuniyet yaratabilir.

Kişiselleştirilmiş hediye sepetleri bütün aile için iyi bir fikir olabilir! Çocuklar da dahil olmak üzere her insanın yararlanıp mutlu olabileceği bir hediye sepeti oluşturabilirsiniz. Favori mağazalarınızdan bir hediye çeki, çocuklar için renkli kağıtlar ve pastel boyalar,küçük peluş bir oyuncak, renkli dekoratif mumlar, bir paket de gurme çikolata eklerseniz memnuniyet garanti!

Güzel ve rahatlatıcı bir banyo keyfine kimse hayır diyemez. Taşınma sürecinden yorulmuş ev sahiplerine harika bir sürpriz yapabilirsiniz. Spa malzemelerinden oluşan bir set daima kullanılabilmektedir  Keseler, masaj yağları, banyo tuzu ve duş jellerinden oluşan bir setin kullanılmama ihtimali nerdeyse yoktur. Seçim yaparken, çok baskın olmayan ve olabildiğince soft kokulu ürünleri tercih edin.

 

Yeni evin neye ihtiyacı olabilir sorusunu sorun. Ev veya bahçe kullanımı için çok değişik alternatifler geliştirebilirsiniz. Kişiselleştirilmiş bir paspas, eğlenceli bir posta kutusu, renkli mutfak askıları ya da küçük not tahtaları olabilir

Yeni evde büyük olasılıkla küçük mutfak aletleri, havlu gibi temel ihtiyaçların çoğu bulunmaktadır. Alacağınız hediyenin raflarda kullanılma sırasını beklemesini istemiyorsanız, hediyelerinizi her evde olan temel eşyalardan seçmemeye özenli olun

Kitap modası geçmeyen bir hediyedir. İç tasarım, peyzaj ve mimari stiller üstüne harika kitaplar bulabileceğiniz gibi gurme ve basit tariflerden oluşan bir yemek kitabı da hediye edebilirsiniz. Okunmama ihtimalini düşünmeyin bile! Bol resimli, kuşe baskılı, ciltli kitaplar son dönemlerde dekorasyon amacıyla da kullanılıyor.

Çiçek de kitap gibi standart hediyelerden biri olarak görülebilmektedir. Farklılaştırmak ve kişiye özel hale getirmek sizin elinizde. Uzun ömürlü, kil saksılı bir bitki alın. Saksıya dekoratif kalemlerle güzel mesajlar yazın. Uzun seneler sonra bile ev sahiplerine sizi hatırlatacak güzel hatıra olacak.

Hatırlatmakta yarar var. Hangi hediyeyi alırsanız alın değişim kartını eklemeyi unutmayın!

 
 
 

İsterseniz bir sonraki konumuz olan Sarımsak kokusu nasıl geçer? adlı yazıyı inceleyebilirsiniz.

 
 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

 

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz?