Yazın yapılabilecek sporlar

Dalgalar ve rüzgar sizi bambaşka bir atmosfere sürükleyecek. Yelken ile rüzgarlar işbirliği yapmayı öğrenirken, sörf tahtası ile dalg...

 

Eğlenceli ve adrenalin dolu saatler geçirirken, benzer zamanda vücudunuzu forma da sokabilirsiniz. İşte yılın bütün yorgunluğunu ve rehavetini üzerinizden atacak yaz sporları.

Rüzgar Sörfü

Dalgalar ve rüzgar sizi bambaşka bir atmosfere sürükleyecek. Yelken ile rüzgarlar işbirliği yapmayı öğrenirken, sörf tahtası ile dalgaları ayaklarınızın altında hissedebilirsiniz. Zıplayın, taklalar atın, ayrıca kendi çevrenizde dönün ve denizle bir tüm olun. Rüzgar sörfü tam da bunu yapmak için var.

Su Kayağı

Su kayağı özel eğitim almadan herkes tarafından yapılabilmektedir. Birkaç kez denedikten sonra bırakamayacaksınız

Yüzme

Sırtüstü, kelebek veya freestyle. Bilinen en iyi fiziki aktivitelerden biri olan yüzme, bütün kaslarınızı çalıştırırken ruhunuza da iyi gelir. Fit görünüm ve sakin bir zihin yapısı için yüzmenin gücünü hafife almayın.

Tüplü Dalış

Denizin güzelliklerini keşfetmek için bir de suyun altına bakmayı deneyin. Balıklar, mercanlar ve diğer deniz canlılarıyla geçireceğiniz harikulade saatler sizi bambaşka bir dünyaya götürecek.

Rafting

Rafting her mevsim yapılan spor olsa da tehlikeli nehirler üstünde zorlu bir mücadele verirken hava koşullarının lehinize olmasını isteyebilirsiniz. Adrenalin, yemyeşil bir doğa ve güneş. Yaz keyfini deniz olmadan da çıkarabilirsiniz

Plaj Futbolu

Çim sahalardaki hünerinizi kumda da konuşturun! Teknikten çok dayanıklılığın ön plana çıktığı plaj futbolunda rakibiniz karşı takımdan çok kumun kendisi olacak.

 

Yelken

Kendinizi denize ve dalgalara bırakın. Üstelik yalnız da değilsiniz. Kalabalık bir grup ile eğlenceli vakit geçirirken nasıl bir takım oyuncusu olduğunuzu da gösterin

Aqua Aerobik

Tatil otellerinin vazgeçilmeyen aktivitelerinden biri olan su aerobiği ile, tatilin tadını çıkarırken eğlenceli bir biçimde formda kalabilirsiniz. Üstelik havuz içinde çok çok çabuk bronzlaşabilirsiniz.

Yoga

Yaz güneşinin enerjisini vücudunuza ve ruhunuza taşımak için değişik alternatif olarak yoga yapmayı deneyin. Yoga egzersizleri ile vücudunuzu daha yakından tanıyabilir, nefes egzersizleri ile stresten ve bütün yılın yorgunluğundan kurtulabilirsiniz. 

Jet Ski

Yüksek adrenalin, hız ve deniz! Kısa süreli mini eğitim ile jet ski kullanmayı öğrenebilirsiniz. Emniyet yeleğini takmayı ve yüzücülerin olmadığı güvenli bir alan seçmeyi unutmayın.

 
 
 

Bilginizi arttırmak için bir sonraki makalemiz olan Ofsayt nedir? adlı yazıyı inceleyebilirsiniz.

 
 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

 

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz?