Bakır rengi nasıl kombinlenir?

Kaban olarak bakır rengi kullanılabilir olabilecektir. Her kombinin üstüne tercih edilebilmektedir. Pudra pembe bir kazak altına siya...

 

Son senelerde en moda renklerden biri bakır rengidir. Kahve tonları, kırmızı ve yaldız renklerinin birleşiminden oluşan bir renktir. Bilhassa kadınların saçlarına uygulamayı seçtiği bu renk bir çok kıyafet ve aksesuarlarla da tercih edilir. Bakır renginin en fazla yakıştığı renk altın sarısıdır. Bunun yanı sıra siyah, haki yeşili, krem ve kot renkleri ile de uyumlu bir renktir.

Kaban olarak bakır rengi kullanılabilir olabilecektir. Her kombinin üstüne tercih edilebilmektedir. Pudra pembe bir kazak altına siyah bir pantolon ve siyah botlarla birlikte bakır rengi kabanlar seçilebilir.

Bakır rengi üst parçalarda kullanılmak istenildiğinde krem, siyah, beyaz ve haki yeşili ile kombinlenebilir. Bakır rengi bir kazağın altında dar koyu renk jean pantolonlar tercih edilebilmektedir. Siyah bot ve sırt çantası ile tamamlanabilir. Yine bakır rengi bir bluzun altına krem rengi etek giyilebilir. Altına krem rengi bir ayakkabı veyahut ten rengi bir ayakkabı seçilebilir. Gömleklerde bakır rengi haki kumaş pantolonlarla, jean pantolonlarla, siyah kalem veya evaze eteklerle kombinlenebilir. Şifon bakır rengi bir gömlek altına siyah diz altında kalem etek, siyah stiletto ve altın sarısı çantalarla kombinlenebilir.

Tek parça kıyafetlerde bakır rengi kolaylıkla tercih edilebilmektedir. Bakır rengi uzun elbisenin üstüne altın sarısı pullar veya altın sarısı bir kuşak kullanılabilmektedir. Bu kombin bakır rengi klasik ayakkabı ve altın sarısı bir çanta ile tamamlanabilir. Bakır rengi kumaş kalın askılı mini bir tulum üstüne siyah deri detayları çok şık durur. Altına siyah kısa bez ayakkabılar tercih edilebilmektedir. Krem rengi abiyelere bakır rengi dantel detaylar kullanılabilmektedir.

 

Aksesuar olarak küpe ve bilekliklerde sıkça kullanılan renktir. Kalın bakır rengi bir bileklik siyah elbiselerle çok şık durur. Kemer veya kuşaklarda kullanılan bakır rengi, haki yeşili elbiselerde, krem rengi eteklerde, buz mavisi tuniklerde şık duracaktır. Bakır rengi çantalar ile de kombin tamamlanabilir.

Bakır rengi pantolon ve eteklerde kullanılabilmektedir. Bakır pantolon üstüne krem rengi kısa bir kazak tercih edilebilmektedir. Bakır rengi kısa eteklerin üstüne siyah askılı bluzler, uzun eteklerin üstüne altın sarısının hakim olduğu gömleek veyahut bluzler tercih edilebilmektedir.

 
 
 

Dilerseniz bir sonraki konumuz olan Jel tırnak nedir? adlı yazıyı inceleyebilirsiniz.

 
 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

 

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz?