Duvar aksesuarları

Mekanda bizi ilk uyaran duvarlar ve duvar aksesuarlarıdır. Hal böyle olunca mekan tasarımlarında üstüne hayli düşünülen, alternatifle...

 

Yeni stil sahibi evler yaratmak için mobilya, aksesuar, perde, halı biri birinden ayrılmayan parçalar durumuna gelmiştir ve birinin eksiği evin eksiği olarak göze batar bir hal almıştır.

Mekanda bizi ilk uyaran duvarlar ve duvar aksesuarlarıdır. Hal böyle olunca mekan tasarımlarında üstüne hayli düşünülen, alternatifler konusunda hayli geniş bir yelpaze sunan ürün katalogları oluşmuştur.

İşte duvar aksesuarları için size özel seçtiklerimiz

Düne kadar bilinmeyen ama kısa zaman önce parlayan yıldız durumunu alan diğer duvar aksesuarı da dekoratif aynalardır. Desen, model ve ebat tercihinde tercihler o kadar geniş bir yelpaze sunmaktadır ki tamamı biri birinden ayrı güzellikle kafa karıştırmaktadır. Ek olarak koridorda, oturma odasının sıcak atmosferinde veya salonların şıklığında tamamlayıcı aksesuar olarak tercih edilen ürünlerdendir.

Daha fazla gençlerin seçimi olan duvar aksesuarları arasına katabileceğimiz bir yenilik stickerler. Duvar stickerlerı ruhunu, içindekileri yansıtmak isteyenlerin tercihleri arasında yer alıyor.

Duvar aksesuarları deyince her kişinin aklına öncelikle tablolar gelir. Ve gerçekten de her mekanın, her tarzın tamamlayıcısı, ayrıca genelde kurtarıcısı tablolar olmuştur.

Günümüz modern anlayışı kanvas tabloları doğurmuş ve bu kanvas tablolar da nerdeyse her mekanda yerini almıştır. Evlerde, kafelerde, okul koridorlarında ve daha çok mekanda ortama zarafet katan aksesuarlar olarak yerlerini almışlardır.

 

Duvar aksesuarlarının senelerdir tek vazgeçilmezi saatleri anmadan olmaz. Kimine göre bir gereksinim, kimine göre de tamamlayıcı aksesuar olan saatler her beğeniye hitap eden sınırsız modele sahiptir. Saat biçimindeki saatler, müzik aletleri biçimindeki saatler, kalp biçimindeki saatler, tren biçimindeki saatler diye uzatıp gideceğimiz bir liste mekanın tasarımına münasip özgün tercihlerle kendine münasip ortamı ve alıcısını beklemektedir.

Sizi yansıtan tarzın klasik tarz olduğunu düşünüyor iseniz o zaman tercihiniz pastel renklerle bezenmiş tablolar olmalıdır. Doğayı yansıtan resimler, orijinal tabloların birebir dijital baskıları sizin için münasip tercih olabilecektir.

 
 
 

Okumaya devam etmek için bir sonraki konumuz olan Kompozit nedir? adlı yazıyı inceleyebilirsiniz.

 
 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

 

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz?