Stres topunun faydaları

Yukarıda anlatılan bu kan akışı artımı ilaç kullanmadan eklem ağrılarının ve eklem rahatsızlıklarının azaltılmasında yardım etmektedi...

 

Stres hayatımızın normal parçasıdır ve herkes meditasyon veyahut masaj gibi stres azaltıcı yöntemler için vakit bulamaz. Lakin, stres topları size yardım için vardır, buna karşın bu ürünlerden stresin azaltılması dışında değişik yararlar da sağlayabilirsiniz.

Eklem Rahatlaması

Yukarıda anlatılan bu kan akışı artımı ilaç kullanmadan eklem ağrılarının ve eklem rahatsızlıklarının azaltılmasında yardım etmektedir. Sinir zedelenmesi olan bir kişi de stres topunun yenileyici etkisinden faydalanabilir, lakin yine de bu şekil şikayetleri olan hastalar en iyi önlemin alınması için doktorlarına başvurmalıdırlar.

Dolaşım

En basit haliyle stres topunu sıkmak vücuttaki dolaşımı destekler. Parmakların bükülmesi ve elin ve ön kol kaslarının sıkılması damarlarınızdaki akışı hızlandırır ve uzuvlarınızdaki kan dolaşımının genişlemesini sağlamaktadır. Eğer stres topunu sürekli bir şekilde sıkarsanız elinizde ve parmağınızdaki rengin değişimini bile görebilirsiniz. Stres topunun etkisiyle artan sirkülasyonla birlikte, bu ürünler el veya bilek burkulması gibi sakatlıklarda bu bölümlerin eski kuvvetlerine kavuşmasına yardım etmektedir.

Stres Azaltılması

Stres topunu bir kaç kez sıkmak günün tansiyonunu düşürmede size yardım etmektedir. Stres topunu hassaten ofiste yahut gezerken kullanmak stresi azaltmada kolay ve etkin bir metottur. Bu stres boşaltımı yorgun ve miskin bir kişiyi uyandırır ve yeni gün için nefes almasını sağlamaktadır.

 

Dikkat Edilecek Hususlar

Stres topları yüksek yoğunluklu kauçuktan, jel yahut köpükten yapıldığı ve bu ufak mucizelerde kullanılan maddeler toksik içermediği için çocuklar dahil tüm yaştaki insanlar için uygun olur.

Fotoğraf: J E Theriot

Şirket Tanıtımı

Zamanımızda, internette değişik üreticiler bir çok değişik tipte stres topu üretimi yapmaktadır. Bu topları şirketinizin renklerinde, şirket reklamınız biçiminde ve ayrıca şirketinizin ismi ve bilgileriyle ürettirerek şirketinizin tanıtımını yapabilirsiniz. Bu özelliklere ulaşımın kolaylaşması stres toplarını ticaret konferanslarında ekstra teşhir hedefleyen şirketlerin favorisi biçimine getirmiştir.

 
 
 

Bilginizi arttırmak için bir sonraki konumuz olan Daha güçlü ellere nasıl sahip olunur? adlı yazıyı inceleyebilirsiniz.

 
 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

 

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz?