Sevgililer günü hediyesi nasıl seçilir?

Yerinde duramayan, eğlenmeyi seven ve neşeli bir sevgiliniz var ise sıradan olmamanız ve atraksiyonlu bir hediye seçmeniz şart. Eğlen...

 

Sevgililer gününün romantizmini ve heyecanını hediye tercihi yapma telaşınız gölgeliyorsa bu yazı tam sizlik. İşte sevgililer gününde sevgiliniz için nasıl hediye seçebileceğinize dair küçük ipuçları...

Eğlenceli Sevgili İçin Sevgililer Günü Hediyesi Nasıl Seçilir?

Yerinde duramayan, eğlenmeyi seven ve neşeli bir sevgiliniz var ise sıradan olmamanız ve atraksiyonlu bir hediye seçmeniz şart. Eğlenceli sevgilinize, çok sevdiği bir oyun veyahut çizgi film karakterini yansıtan bir kıyafet, eğlence veya oyun parkuruna sınırsız eğlenebileceği bir bilet veyahut onun yüzünü güldürecek ve sürekli bir şekilde esprisini yaptığı bir konuya vurgu yapacak bir obje satın alabilirsiniz.

Alışveriş Çılgını Sevgili İçin Sevgililer Günü Hediyesi Nasıl Seçilir?

Alışveriş merkezlerinin müdavimi, kıyafet ve aksesuar delisi bir sevgiliniz var ise ona uzun zamandır istediği bir kıyafeti veyahut aksesuarı hediye edebilirsiniz. İlişkinizin ilk yıllarında değilseniz ve samimiyetiniz daha fazlaysa beğenilmeme riskine karşın artık bir çok mağazada yer bulan hediye kartlarından bütçenize en ideal olan kartı seçerek sevgilinizi mutlu edebilirsiniz.

Romantik Sevgili İçin Sevgililer Günü Hediyesi Nasıl Seçilir?

Eğer romantik ve duygusal bir sevgiliniz var ise kıyafet, aksesuar, parfüm vb. klasik hediyelerden uzak durun. Onu en mutlu edecek hediye kendi ellerinizle hazırladığınız bir kart, mumlar ve güller eşliğinde yapacağınız bir sürpriz veya özel anlarınızı tekrar yaşatacak bir video, fotoğraf albümü veya küçük kutu dolusu anı eşyası olabilir.

 

Entelektüel Sevgili İçin Sevgililer Günü Hediyesi Nasıl Seçilir?

Okuyan, yazan ve izleyen bir sevgiliniz var ise hediye tercihi konusunda en şanslı kişi sizsiniz. Ona sevdiği yazarların kitaplarını, en sevdiği yönetmenin filmlerinden oluşan bir dvd setini veya sevdiği sanatçılardan birinin eserini armağan edebilirsiniz. Bu onun için çok özel hediye olabilecektir.

Onu Dinleyin

Sevgilinizi dinlemek sizin için en büyük ipucu olabilir. O konuşur iken hoşlandığı, sahip olmak istediği şeyleri öğrenebilir ve bu ipuçları üstünden hediye seçiminizi yapabilirsiniz.

 
 
 

Dilerseniz bir sonraki konumuz olan Saç bandı nasıl yapılır? adlı yazıyı inceleyebilirsiniz.

 
 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

 

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz?